adwokatura


Siedziba
ul. Rynek 1, 44-240 Żory
tel./fax 32 434 24 56
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kancelaria jest czynna:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 - 16:00

czwartek
w godz. 8:00 - 18:00

 

Oddział w Rybniku
ul. Przemysłowa 3 pok. 217
44-203 Rybnik
tel./fax 32 432 72 72
tel. kom. 662 005 262
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kancelaria jest czynna:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 - 16:00

Przedsiębiorcy:

Kancelaria Adwokacka prowadzi obsługę prawną kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych na zasadach stałego zlecenia. Doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej jest niewątpliwym atutem Kancelarii.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Wśród podmiotów które powierzyły Kancelarii obsługę prawną są m.in.:

 

adn aksel apa group dg trade
dms gsu lazar martex
megawat novum ror tesko
 event witan zig trans  

Klienci indywidualni:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ocenę pracy adwokatów Kancelarii w formie wypowiedzi, ankiet naszych Klientów:

"Kancelaria pracuje bez zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o komunikację, fachowość i rzetelność co tyczy się terminowości w odpisywaniu na pisma procesowe i wszelką korespondencję. Fachowe jest doradztwo prawne i generalnie całość. W czasie blisko dwuletniej współpracy nie wyobrażam sobie innej Kancelarii i zmiany adwokata. Z całą pewnością i sumieniem mogę polecić usługi tej Kancelarii.”
Aleksandra

"Kancelaria, którą można polecić. Mecenas uprzejmy, szczery, świetny, niezawodny fachowiec, zawsze terminowy i solidny. Uzyskałam profesjonalną pomoc za którą bardzo dziękuję.”
Aldona

"Usługi prawne, które Kancelaria Adwokacka Pana Mecenasa Sebastiana Drzazgi świadczy na moją rzecz od 2009 r. są na bardzo wysokim poziomie, o czym przesądzają pomyślne dla mnie rozstrzygnięcia w sprawach sądowych. Udzielając pełnomocnictwa Panu Mecenasowi i powierzając swoje sprawy rodzinne liczyłam na pełny profesjonalizm. Przejęcie rozpoczętej i idącej w odwrotnym kierunku sprawy o separację z orzeczeniem o winie i przyznanie całkowitej władzy rodzicielskiej było wielkim wyzwaniem, a jednak zakończyło się, mimo powagi sytuacji, pełnym sukcesem. Bardzo dużym sukcesem jest zmiana na moją korzyść postanowienia sądu w sprawie o podział majątku po wniesieniu apelacji. Ceniąc sobie realne i solidne podejście do sprawy, zaangażowanie oraz skuteczność w działaniu mogłam powierzyć Panu Mecenasowi również sprawę rozwodową. Ta nieoceniona pomoc jest powodem tego, że jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej świadczonej przez Pana Mecenasa i jego Kancelarię.”
Ewelina

"Wyrażenie opinii o pracy Kancelarii, dla klientki, która boryka się z wyjątkowo trudną sytuacją, jest bardzo oczywiste. Po prostu jestem bardzo zadowolona z pracy jaką Kancelaria wykonuje w mojej sprawie, więc terminowość, fachowość i solidność oceniam na 5. Wspomnę jeszcze dwie bardzo ważne dla klienta sprawy, nie podlegające ocenie, które określają Kancelarię, a mianowicie- uczciwość i bezinteresowne zaangażowanie.
Dziękując za współpracę, pozdrawiam cały zespół Kancelarii.”
Barbara

Realizacja: GRAFNET